Úvod   Pod Palcem   Co se chystá ...   Pamatujete?   Odkazy   Zpěvník    Poradník TAKu   Fotogalerie


Pod Palcem

Ahoj Devítko!

Tak vám představujeme webové stránky v novém kabátku a s aktualizovaným obsahem. Konečně, po dvou letech nečinnosti ...

Dlouho jsme přemýšleli, jakou formu a strukturu stránkám dát, aby byly jednoduché, přehledné, ale hlavně jednoduše aktualizovatelné, až vzniklo toto. Je to takový kompromis mezi „vymazlenými“ weby, jako má třeba Čtrnáctka a stránkami, kde zatím nic moc není, jako má třeba Dvojka (anebo my dosud).

Pokud se pídíte po novinkách, nejdůležitější bude zřejmě fotogalerie, neomezená velikostí a ryze soukromá. Pokud chcete nahlédnout, neváhejte si mailem nebo telefonicky požádat o ID a heslo, (abyste se mohli dostat dovnitř). Uvnitř budou fotografie členěny podle akcí a kromě prohlížení stávajících můžete přidávat i vlastní. Druhou novinkou, která není ještě zcela funkční, je „historické“ okénko – budeme nahlížet do trasových kronik – určitě najdete spoustu zajímavých informací, které jste už možná zapomněli. Další „novinky“ spočívají v zařazení zpráv z aktuálně proběhlých akcí, což taky dosud moc nefungovalo :-) Stránky jsou zatím v průběžném vývoji a věříme, že to nejsou (a nebudou) jen slova hozená do placu.

Tak si v klidu počtěte, třeba aktuální zprávu z Tajného výletu. Doufáme, že naše snažení nebylo marné, a že sem tam na stránky znovu zavítáte. A pokud přispějete textem, fotečkou nebo připomínkou, budeme samozřejmě rádi.

Marek a Radka
(1. dubna 2007)